אודותנו

המתכננים הפיננסיים של “גרופ מדנס קפיטל”, הינם מאנשי המקצוע הטובים בתחוםולהם ניסיון וידע מקצועי רב. הם מגובים בתעודות ורישיונות מטעם אגף שוק ההון, ביטוח וחיסכון של משרד האוצר ופועלים על פי המוגדר בחוק.

הצוות המקצועי משלב בעבודתו את כללי האתיקה והפרקטיקה של איגוד המתכננים הפיננסיים בישראל ובעולם, המחייבים אותם להיות “נאמנים לצרכי הלקוח”.

orlit-pic

אורלית הררי – מנכ”ל ומתכננת פיננסית

מנכ”לית ומתכננת פיננסית, בעלת תואר B.A במנהל עסקים, התמחות ראשית בחשבונאות, התמחות משנית במימון. בוגרת הסמכה בינלאומית בתכנון פיננסי הולסטי (Comprehensive Financial Planning), נושאת ברישיון פנסיוני. לאורלית ניסיון רב בתחום המיסוי והחשבונאות- כמבקרת ספרים של חברות בורסאיות מובילות במשק.  בתחום הפיננסי והפנסיוני – בעלת ניסיון רב כמלווה תהליכי פרישה של בכירים, ובתחום התכנון הפיננסי ההוליסטי וכמנהלת פיננסית של משפחות עושר (Wealth management)

ohad-pic

אוהד מדנס – מנכ”ל משותף

אוהד מדנס, מכהן כמנכ”ל מדנס סוכנות לביטוח בע”מ. הקים את גרופ מדנס קפיטל לפני כשנתיים יחד עם אורלית הררי.

אוהד בוגר המרכז הבינתחומי בהרצלייה, תואר במנהל עסקים, התמחות במימון. לאוהד ניסיון רב שנים בעולם הביטוח והפיננסיים.

במסגרת תפקידו במדנס סוכנות לביטוח בע”מ , הרחיב אוהד את פעילות הביטוח והפיננסיים לערוצים נוספים וביניהם, הקים את גרופ מדנס קפיטל, כחברה המתמחה בתכנון פיננסי הוליסטי ללקוח.

amos-pic

עמוס קב – עוזר מנכ”ל ומנהל קשרי לקוחות

לעמוס קב תואר שני בפסיכולוגיה ותואר שני במחול. מלמד ומטפל מזה 25 שנה – טיפול להתפתחות אישית. בבעלותו חברה העוסקת בחינוך ולימוד ילדים, נוער ובוגרים. צבר ניסיון רב שנים בניהול מערכות שונות אותו הוא מביא לתפקידו ב”גרופ מדנס קפיטל”. עמוס מאמין שידע וסדר בנושאים הפיננסיים יוצר בטחון ושקט אצל הלקוח ומאפשר לו להיות משוחרר מפחדים, אי-וודאות וחרדות. הלקוח מבחינתו תמיד יימצא במקום הראשון ובעדיפות הגבוהה ביותר.

oz-pic

עוז ווהבה – מנהל פיתוח עסקי

לעוז תואר ראשון בביורפואה, ותואר שני בגנטיקה הומנית מאוניברסיטת תל אביב. נסיון של שנים במחקר בתחום הרפואה, וכמנהל אדמיניסטרטיבי בחברה המספקת שירות לרופאים, 10 שנים כמנהל פרוייקטים, מכירה ושיווק בחברת הייטק בתחום המולטימידה.

בעל תעודה של מנהל משאבי אנוש.

טל-קאופמן

טל קאופמן – עורכת דין ומתכננת פיננסית

עורכת דין מזה 22 שנה, מתוכם שימשה 12 שנה כסמנכ”ל מערך הייעוץ המשפטי של קבוצת מדנס.

בעלת תואר ראשון במשפטים (L.L.B) מאוניברסיטת תל אביב, תואר שני במנהל עסקים M.B.A

בוגרת הסמכה בינלאומית בתכנון פיננסי ו (Comprehensive Financial Planning) ונושאת ברישיון ביטוח פנסיוני.

לטל נסיון רב בעולם הרגולציה של שוק ההון ובתכנון משפטי של ניהול הון משפחתי.

silhouettes man 246

אריאל פלייס – מתכנן פיננסי

אריאל פלייס, בעל תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים (B.A) ותואר שני במנהל עסקים עם התמחות במימון (M.B.A). לאריאל ניסיון של 15 שנים בשוק ההון בהן כיהן בין היתר כיועץ השקעות בבנק (דיסקונט), מנהל מחלקת בנקים (ישיר בית השקעות), סמנכ”ל מדדים (מיטב), וניהול נציגות בנק מזרחי לונדון בישראל (השקעות חו”ל). לאריאל רישיון ייעוץ השקעות וניהול תיקים (מותלה) ורישיון פנסיוני. הניסיון הרב של אריאל תורם משמעותית ללקוחות עימם הוא נפגש, הן בתחומי השקעות בשוקי ההון הקלאסיים, הן בתחומי ההשקעה הריאליים והאלטרנטיביים והן בתחום הפנסיוני.

silhouettes woman 246

ורד תם אזולוס – רו”ח ומתכננת פיננסית

רואת חשבון ומחזיקה ברישיון ביטוח פנסיוני ממשרד האוצר.

בעלת תואר B.A בכלכלה וסטטיסטיקה ו B.A בחשבונאות מאוניברסיטת תל אביב.

עוסקת בתכנון פיננסי על פי מתודת עבודה בינלאומית מוכחת ומוכרת בעולם.

לורד ניסיון עשיר בתחום המיסויי והפנסיוני והתמחות בליווי ויישום תהליכי פרישה.

מאמינה שידע ותכנון מוקדם יוצרים ביטחון אצל הלקוח!

silhouettes woman 246

אורלי אזן – מנהלת מחלקת תפעול

בעלת תואר ראשון B.A. בתקשורת וניהול, עם התמחות בתקשורת שכנועית, כ – 20 שנות ניסיון בשוק העבודה בתפקידי ניהול פרויקטים בעולם השיווק והעיתונות, התוכן הדיגיטלי וההייטק.

בשלוש השנים האחרונות אחראית על “מרכז העצבים” המרכזי בגרופ מדנס קפיטל – מחלקת התפעול, שאליה מתנקזים כל תהליכי הלקוח, החל מהשלב הראשוני ועד ליישום המהלכים בתכנית הפיננסית, לרבות הטיפול השוטף בפניות הלקוחות.

MC-logo-pic-about

מדנס קפיטל

“מדנס קפיטל” הינה חברת בוטיק אשר עוסקת בתכנון פיננסי הוליסטי וניהול הון, ומהווה את הזרוע הפיננסית של “מדנס” סוכנות לביטוח בע”מ.

העולם הפיננסי החדש מייצר מציאות כלכלית מורכבת.

הברכה בלחיות חיים ארוכים מגיעה עם אתגר עצום המחייב תכנון וקבלת החלטות משמעותיות, בזמן אמת, במיוחד בצמתים מרכזיים בחיינו, כגון הפרישה לגמלאות. (שינוי סטאטוס המלווה בשינויים משמעותיים מאוד הן כספיים והן מיסויים).

תכנון פיננסי הוליסטי הינו שיטת ניהול מקיפה ומתמשכת של הנכסים הפיננסיים והפנסיונים, המייצרת פתרונות כלכליים, מתוכננים מראש ומותאמים לצרכיו המשתנים של הלקוח.

חברת “מדנס קפיטל” – משרתת רופאים, גופים עסקיים, קיבוצים, ולקוחות פרטים אחרים.

החברה – מתמחה בתכנון פיננסי הוליסטי, תכנון הרואה מצד אחד את כל צרכיו ומטרותיו של הלקוח ומצד שני את כל הנכסים הפיננסיים והפנסיונים שצבר עם השנים. 

החברה – מתמחה בתכנון פיננסי הוליסטי הרואה מצד האחד את כול צרכיו ומטרותיו של הלקוח ומן הצד השני את כול הנכסים הפיננסיים והפנסיונים שצבר עם השנים.

  • נכסים פיננסיים – פיקדונות שקליים/מט”ח/ניירות ערך בארץ ובחו”ל.
  • נכסים פנסיונים – קרנות פנסיה, ביטוחי מנהלים, קופות גמל וכד’.

התכנון הפיננסי – מתבצע על ידי מתכננים פיננסים מומחים, בעלי ידע רב וניסיון ארוך שנים בתחומים הפיננסים השונים: פנסיה  גמל והשתלמות. השקעות בשוק ההון. מיסוי בפרישה וניהול סיכונים.

Certified Financial Planner -  רישיון בינלאומי לתכנון פיננסי

Certified Financial Planner – רישיון בינלאומי לתכנון פיננסי

התכנון הפיננסי נעשה  תוך שמירה על עקרון “נאמנות לצרכי הלקוח” ו “הלימות האינטרסים”.

מגוון הפתרונות הפיננסיים המוצעים הינו רחב והוא נעשה באמצעות גופים מוסדיים בארץ ובחו”ל המתמחים בתחומי השקעה רבים והמאופיינים בידע מקצועי מקיף ומחלקות מחקר המובילות בתחום.

הפתרונות ניתנים בתחומים הבאים:

1. ניהול קופות גמל וקרנות השתלמות במבנה הקלאסי.
2. ניהול קופות גמל וקרנות השתלמות באמצעות ניהול אישי – IRA.
3. מתן פתרונות השקעה לנכסים פיננסים באמצעות חברות מנהלות בארץ ובחו”ל.
4. תכנון וליווי תהליכי פרישה תוך התאמת חלופות מיסוי מתאימות עבור מענקי הפרישה (המטרה היא חיסכון אופטימלי ומניעת מיסוי מיותר ויקר).
5. ניהול סיכונים – בחינה מעמיקה של החשיפה והצורך במענה ביטוחי בתחום הסיעוד, בריאות, חיים ו-א.כ.ע., תוך כדי התאמת פתרונות ביטוחיים מותאמים ספציפית לצרכי הלקוח על פי עיסוקו ומצבו הרפואי.

תפקידם של המתכננים הפיננסיים ב”מדנס קפיטל” הינו לבנות עבור הלקוח תכנית כלכלית אישית מותאמת צרכים, וליישמה באמצעות בחירה בגופים המנהלים ובמוצרים הפיננסים האופטימליים, שצפויים להניב תשואה עודפת על פני השוק וזאת בהתייחס לסיכון אשר הוגדר ונקבע לאחר אפיון מקיף של צרכי הלקוח, מטרותיו, מגבלותיו וטעמו האישי.

התכנון הפיננסי כולל מעקב שוטף אחרי התנהלות הגופים המנהלים והמוצרים הפיננסים שנבחרו וקבלת החלטות תקופתיות בנוגע להתאמתם וליכולתם לשרת את צרכי הלקוח המשתנים, מצד אחד, ואת יציבותו של השוק הפיננסי, מצד שני.

אנו ב”מדנס קפיטל” מזדהים עם האינטרסים והצרכים של לקוחותינו ומטרתנו היא לייצר עבורם  שקט וביטחון באמצעות קבלת החלטות מושכלות -  ובזמן !

“תכנון פיננסי שווה לך הון”

תכנון פיננסי - התהליך